Актор серіалу “Друзі” покінчив із життям самогубством (фото)

Американський актор Стен Кірш помер в 51 рік у себе вдома в Лос-Анджелесі. Його виявила дружина Крістін Грін. Про це пише Daily Mail.
Стен Кірш наклав на себе руки 11 січня 2020 року, але про його смерть стало відомо лише тепер. Крістін Грін опублікувала зворушливий пост в Фейсбук.

“Я хочу подякувати всім за підтримку. Я не змогла відповісти на всі повідомлення, дзвінки та електронні листи, але прочитала їх усі і прослухала. Відчуваю себе оточеною любов’ю і дякую за підтримку кожному з вас”, – написала Крістін.

За інформацією видання Daily Mail, Крістін знайшла Стена будинку повішеним. Поліція поки що визнала смерть актора самогубством.

Стен Кірш знявся в більш ніж 20 фільмах і серіалах, проте зйомки в “Горці” так і залишилися для нього головною подією в акторській кар’єрі. Він упродовж шести сезонів грав Річі Райана – друга головного героя Дункана Маклауда.

По завершенню зйомок в “Горці” Кірш довгий час працював на ТВ, грав епізодичні ролі в серіалах, зокрема, і в “Друзьях”.

Стен Кірш народився 15 липня 1968 рік у Нью-Йорку. Вперше він з’явився в кіно, коли йому було чотири роки.

У 2000-х актор спробував себе в якості режисера, знявши два короткометражні фільми. Пізніше Кірш заснував власну школу акторської майстерності в Лос-Анджелесі, де працював викладачем

Читайте також:  Прикарпатець на власному подвір'ї вкоротив собі віку

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...