У жінки після ліпоксації залишилася діра в нозі

Американці невдало зробили операцію, і на її нозі зазяяла велика діра. Жінці довелося терміново звертатися до іншого лікаря.

Мешканка американського штату Північна Кароліна – Марі Елен – через невдалу операцію залишилася з дірою в нозі. Жінці робили ультразвукову ліпоксацію, пише The Sun.

42-річна Елен погодилася на ліпосакцію гомілки, так як це був єдиний спосіб лікування ліпедеми, через яку у неї під шкірою на нозі формувалися відкладення жиру.

Лікар, до якого американка прийшла на консультацію, заявив, що у нього 20-річний стаж. Її насторожило те, що ескулап не зміг показати їй фотознімки результатів подібних медичних втручань. Тим не менш, вона зважилася “лягти під ніж”.

Через деякий час після операції жінка почала відчувати в гомілці гострий біль. Виявилося, Елен отримала опіки третього ступеня. Шкіра на гомілці почала відмирати і чорніти.

Жінка записалася на прийом до свого лікаря, який зміг її прийняти тільки через тиждень. На огляді з’ясувалося, що шкіра вже почала відшаровуватися.

Хірург видалив відмерлу шкіру. На нозі у пацієнтки залишилася величезна діра і видніється м’яз.
Жінку продовжували мучити сильні болі, і вона звернулася до іншої медичної установи. Лікарі на ногу пересадили шкіру з іншої ділянки тіла.

Зараз Елен пересувається заледве. На операції і лікарів вона витратила понад 32,5 тисячі доларів.

Читайте також:  Рада церков зробила важливу заяву про терористів і війну на Донбасі
загрузка...