Тренер Адель розповіла, як співачці вдалося схуднути на 45 кілограмів (фото)

Зміни в організмі Адель в значній мірі зводяться до зниження споживання калорій.

Колишній особистий тренер Адель Каміла Гудис розповіла про те, як 31-річній співачці вдалося схуднути на 45 кг. На її думку, своєю стрункістю Адель зобов’язана строгій дієті: зеленим сокам і 1000 ккал в день. Про це пише Daily Mail.

https://www.instagram.com/p/B6bUG27gnWs/?utm_source=ig_embed

Гудис стверджує, що зміни в організмі Адель в значній мірі зводяться до зниження споживання калорій: співачка вдвічі скоротила рекомендовану добову норму для жінок. “Вона тренується, але я думаю, що на 90% це дієта, – сказала тренер. – Це хороша дієта, щоб скинути вагу.
Перший тиждень інтенсивна, зелені соки і споживання всього 1000 калорій. Адель не виглядає занадто худий – вона виглядає приголомшливо”. Фітнес-інструктора, яку в Лос-Анджелесі називають “чарівницею бразильського тіла”, представили Адель через її подругу, дружину Роббі Вільямса Айду Філд. В особняку співака вона влаштовувала жінкам спільні тренування.

“Коли вона прийшла на тренування, я не знала, хто це, а коли вона пішла, я подумала: “О, вона схожа на Адель”, – згадує тренер. – Вона виглядає чудово, оскільки змінила свій спосіб життя і харчування”.

Читайте також:  “Я українською співачкою не була”: Віра Брежнєва зробила скандальну заяву

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...