Зеленський наказав розслідувати “записи Гончарука”

У рамках кримінального провадження має бути чітко встановлено коло осіб, які були присутні на переговорах, зазначив президент.
Президент України Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку. Про це повідомляє прес-служба глави держави в п’ятницю, 17 січня.
Зазначається, що таке завдання Зеленський поставив під час зустрічі з керівниками силових відомств – СБУ, Офісу генпрокурора, МВС, НАБУ, ДБР і Управління державної охорони.

“Вимагаю, щоб за два тижні, якнайшвидше ми з вами отримали інформацію – хто вів записи… Знайти, хто це зробив, і з цим розібратися”, – наголосив Зеленський.

Він зазначив, що в рамках кримінального провадження має бути чітко встановлено коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

“У засобах масової інформації було багато фейків про присутність тих чи інших посадових осіб. Фотографія, яка є в ЗМІ, – з’ясувати, дійсно всі ці люди були учасниками чи ні”, – сказав глава держави.

Він додав, що, за словами прем’єр-міністра, було кілька переговорів, і зустріч, з якої був оприлюднений перший уривок, тривала п’ять годин.

Зеленський також вимагає протягом двох тижнів розробити необхідні заходи, щоб уникнути подібних інцидентів в майбутньому і технічно забезпечити захист інформації.

“Несанкціоноване прослуховування і фіксування розмов не повинно відбуватися в приміщеннях органів державної влади всіх рівнів, адже це питання національної безпеки”, – резюмували в прес-службі.

Нагадаємо, 15 і 16 січня в мережі з’явилися три аудіозаписи, на яких зафіксовано нібито голос Олексія Гончарука, де він спілкується з представниками НБУ. На записі глава Кабміну говорить, що він “повний профан в економіці”.

Читайте також:  Зеленський за дві години зробив більше ніж Порошенко за 5 років: Такого ніхто не очікував!

Сам Гончарук заявив, що проти президента Зеленського і уряду України недоброзичливцями ведеться цілеспрямована кампанія. А вранці 17 січня написав заяву про відставку.

Джерело.

загрузка...