У волонтерському центрі Харкова розпорошили газ

Жінка увірвалася в центр і бризнула з газового балончика в обличчя бійцеві АТО.

1632651
У харківському волонтерському центрі “Південний пост”, який розташований в будівлі Південного вокзалу, невідома жінка застосувала задушливий газ, людей з приміщення довелося евакуювати.

Як передає місцеве видання ” Объектив”, про це повідомив керівник Південного поста Віктор Трубчанов. За його інформацією, невідома жінка, на вигляд близько 35 років, увірвалася в вестибюль волонтерського центру та бризнула з газового балончика в обличчя бійцеві АТО.

За попередніми даними, вона використовувала перцевий газ, який є спецзасобом.

“Людей довелося евакуювати, на місце події прибули рятувальники і співробітники міліції”, – наголошується в повідомленні.

Як заявив радник глави МВС Антон Геращенко, начальник МВС області Анатолій Дмитрієв та міста Харкова Андрій Крищенко “вже в курсі ситуації і взяли справу на свій контроль”.

За словами Геращенко, міліція перегляне відео з вокзалу, “відбере свідчення свідків і зловмисниця буде викрита”.

Раніше в Харкові спалили авто волонтера, який допомагав “Айдару”.

Це вже не перший випадок, коли в Харкові підпалюють авто волонтерів. Раніше повідомлялося, що в центрі міста згорів автомобіль, пофарбований під камуфляж, прикрашений українською символікою і номером ПТН-ПНХ.

Читайте також:  Підозpа необґрунтована: адвокат Зайцевої стверджує, що авapiя це вина і відповідальність водія Volkswagen Touareg