У Тернополі жінка народила малюка вагою майже сім кілограмів

Головна Новини У Тернополі жінка народила малюка вагою майже сім кілограмів НОВИНИ У Тернополі жінка народила малюка вагою майже сім кілограмів 21.01.2020 Маленького богатиря народила 36-річна жінка в Тернополі. Хлопчик народився на днях, хоча й має вигляд чотирьох місячного. Повідомляє «Ternopil24».
Так, вага малюка склала 6 кілограмів 800 грамів, зріст – 63 сантиметри. За словами мами хлопчика Тетяни Юрчук, всі її діти народжувалися з немалою вагою. Окрім новонародженого малюка, родина виховує ще шестеро хлопчиків та шестеро дівчат. Останню дівчинку, яку жінка народила два роки тому, при народженні важила 5 кілограмів 500 грам. Свою першу дитину Тетяна Юрчук народила у 18 років.

Подружжя ніколи не планувало народження дітей, у всьому сподівалося на Бога. Варто додати, що жінка народила малюка-богатиря самостійно, без кесаревого розтину. Породілля народила навіть без розривів.

Подібному випадку дивуються навіть лікарі пологового будинку. Хоча, й медики хвилювалися як пройдуть пологи, адже великий плід несе в собі ризики як для здоров’я мами, так і для здоров’я малюка.

Читайте також:  Другий день Великого посту: особливості та заборони

Джерело.

загрузка...