“Я громадянин України?”: чоловік, який вижив в авіакатастрофі, звернувся до Зеленського

Українець Юрій Сон, який вижив у результаті авіакатастрофи в Казахстані, поскаржився на недбалість української влади.

У Facebook чоловік розповів, що пасажири, які вижили, отримали дуже серйозні травми, у деяких переломи хребтів. Однак у Казахстані про них подбали, тоді як українська сторона не надала належної допомоги, передає Обозреватель.

“Відчуйте різницю: казахський уряд повністю оплатив наше, майже двотижневе, перебування в лікарні. Наше надіслало людину, яка сказала: “Якщо що, звертайтеся”. Казахський уряд прислав кращого фахівця, щоб поставити нам правильний діагноз. Наше прикріпило середнього фахівця, який одного разу сконтактувався з фахівцями з Казахстану, а після жодного разу не підняв трубки, і не відповів на жодне наше повідомлення. Казахський уряд всіляко сприяв пошуку наших речей у руїнах літака. Від нашого не отримали нічого, крім списку стосу паперів для отримання допомоги”, – розповів він.

За словами чоловіка, переліт на двох у “лежачому положенні” в Україну коштував 12 тисяч доларів, і компанія Air Astana навіть поступилася половиною цієї суми, тоді як у Департаменті консульської служби МЗС України зажадали “довести нездатність оплатити переліт самим”. “Офіс президента України, Володимир Зеленський, Людмила Денисова, я громадянин України?” – обурився Сон.

Читайте також:  В Італії (Неаполь) просять допомогти знайти рідних: жінка без пам'яті та хвора на цукровий діабет

Джерело.

загрузка...