8-річна дівчинка померла від підступної хвороби

Дівчинка жила в неблагополучній родині, як виявилось згодом, вчителі неодноразово відправляли її додому лікуватися.

У Кам’янці-Дніпровській Запорізької області школярка померла від туберкульозу. Останній місяць 8-річна дівчинка не відвідувала школу. До лікарів батьки звернулись лише тоді, коли хвора вже була у напівкоматозному стані. Дівчинка померла у реанімації за кілька днів. В неї діагностували важку форму туберкульозного менінгіту, йдеться в сюжеті ТСН.

Батькам інших школярів офіційну причину смерті не повідомили. Про сухоти ті дізнались з власних джерел. Після обстеження учні, туберкульоз діагностували ще й у шестикласника. Дівчинка жила в неблагополучній родині, як виявилось згодом, вчителі неодноразово відправляли її додому лікуватися, бо почувалася недобре. Та вже за кілька днів батьки приводили дитину на заняття. Чому ніхто у школі не забив на сполох, в обласному управлінні охорони здоров’я пояснювати відмовились.

“Її принесли непритомну на руках. Туберкульозний менінгіт і туберкульоз легені”
, – прокоментувала дитячий лікар-інфекціоніст Кам’янсько-Дніпровської лікарні Ірина Миронова.

Висновки обіцяють оприлюднити після завершення роботи спеціальної комісії. Батьки інших школярів вимагають роз’яснень та повної дезінфекції школи. Сусіди померлої дівчинки кажуть: вона почувалась зле щонайменше з вересня.

Читайте також:  “Він висів обличчям до товстої деревини на старій брудній мотузці”: Загадкова смерть молодого хлопця, батьки не вірять в самогубство

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...