Укравтопром: Українці купили майже 14 тисяч нових легкових авто

У травні найбільше машин продала японська Toyota.

1634208
Українці купили 13,8 тисяч нових легкових автомобілів з січня по травень 2015 року. Про це свідчать дані асоціації “Укравтопром”, передає прес-служба організації.

Також стало відомо, що в травні поточного року на автомобільному ринку України були зареєстровані майже 3 тисячі первинних продажів легкових автомобілів. У порівнянні з аналогічним результатом минулого року, продажі скоротилися на 47%.

Як і в 2014 році, в травні 2015 року найбільшу кількість авто продала японська марка Toyota – 432 автомобілі. Крім ринкового попиту, такий результат Toyota сформувала і за рахунок поставок гібридних автомобілів для МВС. Тим не менш, навіть ця компанія продемонструвала відставання від свого минулорічного показника на 22%.

Другу позицію на ринку зайняла французька марка Renault з 207 авто. При цьому, у порівнянні з минулим роком, попит на Renault знизився на 21%.

Третє місце зайняли автомобілі вітчизняної марки ЗАЗ – 203 автомобілі, що також на 57% менше від продажів до аналогічного показника минулого року.

Нагадаємо, український ринок нових легкових автомобілів почав 2015 рік з антирекорду. За даними асоціації Укравтопром, за перший місяць 2015 року в країні було продано і поставлено на облік в ДАІ 2597 нових легкових автомобілів, що в 4,6 рази менше, ніж рік тому.

Читайте також:  У листопаді первинний ринок уживаних автомобілів зріс майже у 3 рази