У Мюнхені близько 35 тисяч людей протестували проти саміту G7

Противники G7 вважають, що найрозвиненіші країни світу не можуть впоратися з глобальними викликами.

1634754
Антиглобалісти, захисники довкілля та прибічники опозиційних партій у четвер, 4 червня, в Мюнхені взяли участь у мирному мітингу проти проведення саміту Великої сімки (G7), повідомляє інформагентство AFP. Саміт має розпочатися в неділю, 7 червня, в замку Ельмау – приблизно за 100 кілометрів від Мюнхена. Протест відбувся під гаслами “Зупинити TTIP – Врятувати клімат – Побороти бідність”. За даними поліції, протестувальників було близько 35 тисяч, інцидентів не зафіксовано.

TTIP (Трансатлантичне торгове та інвестиційне партнерство) – угода про вільну торгівлю, яку зараз обговорюють США та ЄС. Проти укладення цієї угоди в квітні пройшли сотні демонстрацій, зазначається у повідомленні AFP. Близько 43 відсотків німців, за даними останнього опитування, вважають, що угода між США та ЄС буде шкідливою для їхньої країни.Протестувальники також наголошували, що найрозвиненіші країни не можуть впоратися з глобальними викликами.

Нагадаємо, на саміті Великої сімки 7-8 червня планують обговорювати питання міжнародної торгівлі, охорони здоров’я, проблем клімату, подолання бідності, а також міжнародні конфлікти та загрози. Захід охоронятимуть близько 17 тисяч поліцейських, поліція побоюється інцидентів саме 7 та 8 червня.

Джерело: Українська служба DW

Читайте також:  Під Івано-Франківськом знову ДТП. Є загиблі, серед них 5-річна дитина