Прикарпатські правоохоронці відправились в зону АТО

Десятеро працівників оперативних підрозділів міліції Івано-Франківщини змінять на своєрідній вахті колег, які упродовж двох місяців виконували завдання з протидії злочинності на Сході нашої країни.

dsc_0518_ad7a1

Серед відряджених є як правоохоронці з досвідом несення служби в зоні проведення антитерористичної операції, так і новачки. Утім, усі вони перед від’їздом пройшли належну підготовку до роботи в специфічних умовах східного регіону та забезпечені всім необхідним для служби та облаштування побуту на цей період, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Начальник управління карного розшуку УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Ігор Бабюк, звертаючись до відряджених, наголосив на необхідності неухильного дотримання ними дисципліни та особистої безпеки при виконанні бойових завдань. Він побажав хлопцям добрих оперативних здобутків і, звісно, щасливого повернення додому.

Отець Арсен поблагословив правоохоронців та подарував кожному відрядженому міліціонеру молитовник. Після обіймів рідних, добрих побажань друзів та колег прикарпатські оперативники вирушили до місця відрядження.

джерело http://versii.if.ua/novunu/prikarpatski-pravoohorontsi-vidpravilis-v-zonu-ato-foto/

Читайте також:  На війні загинув боєць 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Роман Довгий