“Улюблений”: Алла Мазур, яка бореться з важкою хворобою, зачарувала українців новим образом (фото)

Відома українська телеведуча Алла Мазур вразила своїх шанувальників новим фото.
Світлину вона виклала в Інстаграмі.

“Це – лише краплинка настрою, яку піймала мій улюблений і такий же неперевершений гример Юля Волинська”, – написала Мазур.

Також вона анонсувала цікавий проект своїх колег.

“Має бути взагалі щось унікальне. Бо на 15-му році своєї фотокар’єри Ростик не просто зібрав своїх зіркових моделей, а побачив нас – в легендарному чорно-білому стилі Harcourt (Аркур). За одну річ я йому вже вдячна: він перший, хто подружив мене з червоною помадою”, – додала телеведуча.

View this post on Instagram

📸 Поки наш чарівник – і за сумісництвом улюблений фотограф ведучих ТСН – Ростик Ріпка готує свій особливий і таємничий проект Harcourt-inspiration, покажу вам трохи секретиків))) Це – лише краплинка настрою, яку піймала мій любимий і такий же неперевершений гример Юля Волинська @volynskya: ну скажіть, – теж майстер кадру, правда?)) 📸 Але в результаті має бути взагалі щось унікальне. Бо на 15-му році своєї фотокар'єри Ростик не просто зібрав своїх зіркових моделей, а побачив нас – в легендарному чорно-білому стилі Harcourt (Аркур). Придумали його в Парижі ще у 30-х. І тепер, завдяки Ростику і його експериментам в цьому аристократичному фотостилі, кожна з нас могла відчути себе хоч Марлен Дітріх, хоч Бріджит Бардо 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️ – вони теж любили цю гру світла і тіні. 📸 Що він там начаклував у фіналі – Ростик тримає в секреті. Але за одну річ я йому вже вдячна: він перший, хто подружив мене з червоною помадою😊💄❤ #harcourtinspiration @rostickdesign#frenchmood

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

У коментарях шанувальники Алли Мазур просто “засипали” її компліментами:

“Дуже гарна”, “Чарівна”, “Неймовірна”, – написали прихильники.

Читайте також:  Без білизни, лише у піджаку: франківчанка Тіна Кароль похизувалася сексуальним фото

Джерело.

загрузка...