Люди масово втікають з “Імперії Зла”!

Польський телеканал tvn24.pl розповів про масовий виїзд жителів із Росії, які втікають з цієї приреченої на крах країни від кремлівсько-путінського режиму:

– “Активні люди, молоді й освічені, не згодні з правлінням Путлера. Тому вони вирішили покинути свою батьківщину і шукати кращого життя за межами Росії.

Як інформує ТВН Fakty, число людей, що покинули Росію торік, збільшилася майже на 40 відсотків.

– Я не бачу свого життя в Росії. Я її дуже люблю, але я не знаю, як тут можна жити, коли на вулицях вбивають людей, а телебачення бреше, – пояснює адвокат Поліна Азаркина польському ТБ.

– У нашій історії таке бувало багато разів. Вороги вже під прицілом. Влада говорить, що багато НУО є іноземними агентами. Таким чином, є бази даних, готові списки людей, які співпрацювали з ними, – додає Максим Блант, економічний експерт, який зі своєю сім’єю планує переїхати в Латвію.

Росію збирається залишити в першу чергу середній клас, добре освічені фахівці в 30-річному віці.

У минулому році з Росії емігрували 300 тисяч чоловік. Ніколи раніше так багато людей не покидало цю країну за такий короткий період часу“, передає tvn24.pl.

Джерело – http://wpolityce.pl/swiat/255294-rosjanie-masowo-opuszczaja-swoj-kraj-emigrantom-nie-podobaja-sie-rzady-wladimira-putina

Читайте також:  «Око неба»: у Китаї запрацював найбільший у світі радіотелескоп