«Продали маски за кордон і купили собі Мерседеси». Про ідеальну зраду, яка затьмарює все інше

Зеленський отримав свою Липецьку фабрику, Мальдіви та Свинарчуків в одному флаконі
Після історії з продажем масок закордон ще понад тиждень (!) (до 11 березня) після введення режиму надзвичайної ситуації (3 березня) та купівлею Єрмаком Мерседеса прямо в день підписання ним же чергової мінської зради того ж таки 11 березня, Зеленський має свою Ліпецьку фабрику, Мальдіви та Свинарчуків в одному флаконі.

Це просто-таки ідеальна зрада. Яка буде перебивати будь-що. І це саме та зрада, яка дійде до найглибших прошарків населення. Не дивлячись на всі спроби вихилясів на своїх відосиках та ботів, які будуть кричати, що Зеленський все робе правильно. І навіть піар-зустріч літаку з Китаю не допоможе.

Взагалі не уявляю, як можна це все перебити. «Бариги продали в розпал епідемії маски закордон і купили собі мерседесів». Це прям ідеальне потрапляння в ЦА (цільова аудиторія), говорячи телевізійним сленгом. Ось тільки потрапляння із знаком мінус.

Зеленський стрімко, на всіх парах, несеться до моменту, коли його почнуть так само ненавидіти, як попередніх президентів. Й, так само як вони, йому в цьому навіть непотрібна допомога ніяких коронавірусів – все сам, своїми руками. Й це ж ми ще тільки заходимо в карантин. Тобто, у те саме, вже не уявне, а реальне ЗУБОЖІННЯ.

Читайте також:  Потап зробив відверту заяву про роман із Каменських:

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...