Яценюк розповів про умови для другого траншу від МВФ

Верховна Рада має проголосувати за кілька законів, необхідних, щоб отримати другий транш МВФ.

1637594
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк очікує, що наступного тижня Верховна Рада ухвалить законопроекти, необхідні для отримання другого траншу МВФ. Про це повідомляє прес-служба Кабміну в ніч на четвер, 11 червня.

“Очікую, що український парламент наступного тижня підтримає три закони, необхідні, щоб отримати другий транш МВФ і щоб програма з Міжнародним валютним фондом виконувалася”, – наголосив Яценюк після завершенні зустрічі з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард в ході його робочого візиту до Вашингтона.

Відповідаючи на запитання журналістів про позицію МВФ щодо наступного траншу допомоги Україні, глава уряду сказав: “Парламент повинен проголосувати за кілька законів, які вже кілька разів обговорювалися, досить прості і не є політично вразливими ні для одного члена парламенту”.

Яценюк висловив сподівання, що якщо український парламент це зробить, то вже в першій декаді наступного місяця може бути засідання Ради директорів МВФ щодо наступного траншу для України.

Яресько про можливий дефолт: Для українців це не негатив

Нагадаємо, за словами Наталії Яресько, Україна може не отримати другий транш МВФ, якщо не досягне угоди з кредиторами про реструктуризацію держборгу до початку чергового перегляду програми МВФ – до кінця травня. Досі рішення з кредиторами не досягнуто, переговори проходять важче, ніж очікувалося.
За матеріалами: Корреспондент.net

Читайте також:  Асоціація водоканалів України просить поновити на посаді Миколу Саєвича: комунальники написали звернення Анушкевичусу (документ)