Зеленський підписав указ про відправку українських медиків до Італії

Документом передбачається, що бригада українських медиків вирушить до Італії для допомоги в боротьбі з пандемією Covid-19 та обміну досвідом
Президент України Володимир Зеленський для допомоги в боротьбі з коронавірусом в Італії підписав указ про відправку українських медиків до цієї країни. Про це йдеться в повідомленні на сайті президента.

Повідомляється, що Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Італії. Згідно з документом, до країни відправиться бригада українських медиків для допомоги в боротьбі з пандемією Covid-19 і обміну досвідом. Частина лікарів буде визначена Міністерством охорони здоров’я України, частина – Міністерством внутрішніх справ.

«Українські фахівці отримають неоціненний досвід, поки у нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш затребувані вдома. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед в лікуванні Covid-19 і будемо мати фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії», – підкреслив Зеленський.

При цьому українська сторона забезпечить медикам оплату праці і захист, а італійська – проживання та харчування.

«Лікарі матимуть кращий захист, усі спецзасоби: надійні захисні костюми, окуляри, достатньо рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу. Ми координуємося в цьому», – зазначив Зеленський.

Наступного тижня планується поставка до Італії медичного спирту, обсяг якої буде визначатися з урахуванням потреб внутрішнього українського ринку.

Cтаном на вчорашній вечір в Італії було зареєстровано 115 242 випадки зараження коронавірусом, кількість померлих в результаті коронавірусу зросла до 13 915 осіб, за минулу добу померли 760 пацієнтів.

Читайте також:  У січні на українців чекає 10 вихідних

Шукайте деталі в групі Facebook

загрузка...