У Калуській ЦРЛ від коронавірусу померла жінка, підключена до ШВЛ. ОНОВЛЕНО

Станом на ранок 6 квітня на Калущині вже є 10 підтверджених випадків коронавірусної інфекції.
Раніше йшлося, за офіційною інформацією, на Калущині зафіксована перша смерть від коронавірусу.

Як повідомила «Вікнам» медичний директор Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, померла хвора, мешканка міста Калуша, 1948 року народження, яка була підключена до апарату штучної вентиляції легень.

Під час брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Чемний повідомив, що 72-річна калушанка мала супутню патологію:

“У пацієнтки була досить важка тотальна зливна вірусно-бактерійна пневмонія. На жаль, наступила легенева недостатність і хвора померла”.

Зараз у відділенні інтенсивної терапії лікуються шестеро пацієнтів з пневмоніями. З них у одного — підтверджений діагноз коронавірусної інфекції. Усі пацієнти у важкому стані й отримують кисневу підтримку. Жоден хворий не потребує штучної вентиляції легень.

Ще 15 пацієнтів з пневмоніями станом на ранок 6 квітня лікуються у пульмонологічному відділенні Калуської ЦРЛ. З них троє мають підтверджений діагноз коронавірусної інфекції.

Наймолодший пацієнт з COVID-19 у Калуській ЦРЛ — 1980 року народження, найстарший — 1940 року народження.

Читайте також:  Загадкові смерті: на Львівщині поблизу Яворівського полігону знайшли мертвими двох чоловіків, перші деталі

Шукайте деталі в групі Facebook

Теги: , ,

Джерело.

загрузка...