Їх так любили – в одного мало бути весілля: на Великодні свята від коронавірусу “згоріли” молоді хлопці, нові деталі трагедії

На Чернівеччині попрощалися із двома молодими хлопцями, який “вбив” коронавірус.
Про це інформує Львівська мануфактура новин, яка з’ясувала нові деталі.

Трагедія сталася у селі Їжівці Сторожинецького району. Похоронили двох братів – 19-річного Андрія та 24-річного Івана Фрунзе.

Хлопці потрапили до районної лікарні із підозрою на коронавірусну інфекцію. Обидва мали високу температуру, двобічну пневмонію. На Великдень помер молодший брат, старшого не стало вчора.

Відомо, що хлопці могли підхопити недугу у свого найстаршого брата. У нього був діагностований коронавірус. Але він вже одужав та з лікарні повернувся додому. Після нього захворів середній брат.

«Це були такі хлопці, що досі ніхто не може прийти до тями, не віриться, що їх могло не стати. Здорові, молоді, дужі. З порядної і працьовитої віруючої сім’ї. Старший Іван захворів ще 10 квітня, молодший – 17-го. Іван був у важкому стані, перебував на ШВЛ. В Андрія хвороба якось розвинулась ще інтенсивніше, його не стало менше ніж за тиждень. Сьогодні в старшого підтвердили коронавірус, – каже LMN телефоном голова Чудейської ОТГ Анатолій Піцул. – Говорять, що ця недуга молодих не вражає. Виявляється, не так, хлопці нічим не хворіли, не мали жодних супутніх захворювань. І вони просто згоріли за кілька днів. В це дуже важко повірити, неможливо оговтатись».

Похорон Андрія Фрунза був запланований на 21 квітня. Та поки організовували церемонію, стало відомо про смерть ще й старшого брата.

«Хоронили обох одразу на кладовищі. До церкви не несли. Був священник. Прийшли і люди. Дотримувались дистанції, кожен мав засоби захисту. А не прийти неможливо було. Цих хлопців любили в селі. Ніхто слова поганого про них сказати не міг. Старший мав скоро одружитися. Це такий біль і сум для села, що неможливо передати», – додає голова.

Читайте також:  Автомобілі рознесло, 4 трупи вирізали: на Черкащині у страшній ДТП загинув 6-річний хлопчик і його родина

За даними “Оглядача”, старший брат у травні мав одружитися.

На похороні були присутні мати та найстарший брат покійних. Батько та бабуся зараз також у лікарні. У них теж підозрюють коронавірус. І вони обоє у важкому стані.

Смерть братів не перша в селі Їжівці Сторожинецького району. 12 квітня тут померла 75-річна жінка.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...