Третина українців не знають, хто такий Шмигаль

14% українців довіряють прем`єр-міністру України Денисові Шмигалю. 39% – йому не довірють. А от 36% взагалі не знають, хто це.
Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 12-13 травня 2020 року.
Єдиним політиком України, який має позитивний баланс довіри залишається президент Володимир Зеленський. Йому цілком або скоріше довіряють 57% опитаних, зовсім або скоріше не довіряють 37%.

Найбільшою недовірою серед українців і далі користаються Петро Порошенко та Юлія Тимошенко. П`ятому президентові України не довіряють 76% респондентів і лише 20% довіряють. Лідерці “Батьківщини” не довіряють 72%, а довіряють 22%.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Читайте також:  “Того, хто довго спить зранку, настигне біда, лuхо і вбогість”, – Блаженніший Святослав

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...