Якби Зеленський хотів змінити країну на краще — прийшов би до націоналістів, а не олігархів, — Кривецький

Якби президент України Володимир Зеленський хотів змінити країну на краще, він попросив би допомоги у націоналістів, а не в олігархів.
Про це у програмі “Рандеву з Яніною Соколовою” заявив народний депутат України 7 скликання, Голова Економічної ради ВО “Свобода” Ігор Кривецький.

“Якщо Зеленський дійсно хотів змінювати Україну, то мав би до нас, націоналістів, прийти і сказати: “Давайте, хлопці, будемо змінювати!” Бо країну можна змінити тільки з тими, для кого не існує іншого авторитету, крім українського народу”, – зазначив Кривецький.

За словами політика, найбільшу помилку Зеленський зробив тоді, коли вирішив заручитися підтримкою олігархів.

“Зустрічі з тими, хто думає, як тільки пограбувати країну – це якнайменше дивні зустрічі (для того, хто хоче змінити країну, – ред.). Я не вважаю, що сьогодні олігархи допомагають Україні. Вони зацікавлені у своїх власних фінансових справах, а не в розвитку країни. Хоча, якби вони були розумніші, то усвідомлювали б, що капіталізація країни – це капіталізація їхнього бізнесу, тож на цьому заробити можна більше”, – додав Ігор Кривецький.

Більше дивіться у повній версії інтерв’ю:

"З Путіним треба говорити з позиції сили": Ігор Кривецький в Рандеву з Яніною Соколовою

Чи фінансували "Свободу" росіяни? Що робила Юлія Тимошенко у фешенебельному готельному комплексі в травні під час карантину? Чому Кошулинський програв вибори?Його обличчя не всім вам знайоме. Але він впливав на життя країни в історичний період під час Революції Гідності і після неї."Сірий кардинал" української політики. Ігор Кривецький – один з лідерів "Свободи" і основний її донор – у Рандеву з Яніною Соколовою.В Youtube: https://youtu.be/mXDuIt6l_uQ

Gepostet von Рандеву з Яніною Соколовою am Samstag, 23. Mai 2020

Читайте також:  "Більше не плaчe, дивиться телевізор": працівники Харківського СІЗО розповіли про поведінку Зайцевої

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...