В Італії найменша з 29 лютого кількість нових випадків COVID-19, над містами країни авіація зобразила святковий триколор

Кількість померлих в Італії за останню добу від захворювання склала 92 особи. Всього з початку спалаху померли понад 32,8 тисячі осіб, заявив у понеділок глава Департаменту цивільного захисту Анджело Борреллі, зазначає УНН з посиланням на видання Corriere della Sera, а також дані Міністерства охорони здоров’я Італії.

Загальна кількість інфікованих коронавірусом, станом на 25 травня сягнула 230,1 тисяч осіб, за останню добу зафіксували 300 нових випадків хвороби, що фіксує найнижчий показник кількості нових випадків COVID-19 з 29 лютого.

Від початку епідемії померли 32 877 осіб (зокрема за добу зафіксували 92 смерті, даний показник зріс у порівнянні з минулим днем), одужали за весь час 141 981 особа, що знову більше за число інфікованих за добу, на інтенсивній терапії перебувають 541 особа, кількість яких зменшується вже восьмий тиждень поспіль.

До прикладу, 24 травня повідомлялося про смерть — 50 осіб.

Додамо, влада Італії оголосила про свої плани з поступового відновлення країни після карантинних обмежень, які “створили серйозне навантаження для третьої за величиною економіки єврозони”, пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на прем’єра Італії Джузеппе Конте.

Зняття карантину не буде таким швидким, як прогнозувалося.

Серед послаблень, які запрацювали майже місяць тому — дозвіл на одиночні заняття бігом на вулиці, не більше години на день. Зараз за це передбачений штраф.

Молодим людям до 18 років дозволять відвідування родичів за умови використання масок та рукавичок (зараз це допускається лише за надзвичайної потреби). Очікується, що будуть дозволені ігри з малими дітьми на свіжому повітрі.

З 4 травня мають запрацювати нові правила користування громадським транспортом в Італії: вхід до метрополітену дозволятимуть тільки після температурного скрінінгу. В транспорті, включно із автобусами, можна буде їздити лише сидячи, і на відстані один від одного. На станціях можна чекати транспорт лише на відстані не менше метр один від одного.

Читайте також:  “Ірина померла в мовчанні, в загальній байдужості”: Моторошні подробиці смерті українки в Італії. Залишилось троє дітей

Зазначимо, що прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте поширив обмежувальні заходи, які раніше були введені в кількох регіонах, на територію всієї країни. Вони діяли з 10 березня. Указ про це було опубліковано на сайті уряду Італії.

Пересування по країні дозволялося тільки по роботі, для лікування і в разі екстрених ситуацій. Школи та університети закриті — як і музеї, розважальні заклади і спортивні клуби. Масові зібрання, включаючи весілля і похорони, заборонені. Спортивні змагання будуть або скасовувати, або проводити без глядачів. Люди з температурою вище 37,5°C повинні залишатися вдома і звести до мінімуму контакти з оточуючими.

Згодом, Конте в зверненні до нації 11 березня оголосив про введення нових обмежувальних заходів через поширення коронавірусної інфекції. Заява Конте транслювалося в Facebook.

Звернення італійського прем’єра до нації, 11 березня 2020 року:

Il Paese ha bisogno della responsabilità di ognuno di voi, ha bisogno di sessanta milioni di piccoli grandi sacrifici. Ognuno di noi ha bisogno dell’altro. Rimaniamo distanti oggi per abbracciarci con più calore e per correre insieme più veloci domani. Ce la faremo.

Gepostet von Giuseppe Conte am Mittwoch, 11. März 2020

По всій Італії закрили більшість магазинів. Виняток зроблять лише для тих, хто продає предмети першої необхідності, такі як продукти харчування і ліки. Газетні і тютюнові кіоски також працюватимуть. Крім того, транспорт, фінансові та виробничі установи продовжать роботу.

Паби, бари і ресторани будуть закриті протягом всього дня. При цьому заклади могли продовжити працювати, доставляючи товари додому.

“Управляти — значить мати бачення на 360 градусів, — сказав Конте в своєму зверненні. — Цей виклик — тепер ми це вже знаємо добре — пов’язаний зі здоров’ям громадян. Це виклик, який піддає жорсткому випробуванню нашу систему охорони здоров’я. Але він пов’язаний також з підтримкою нашої економіки, нашої виробничої мережі, яка складається з маленьких і середніх підприємств. У рішеннях, які я до сих пір приймав, я враховував разом з усіма міністрами все інтереси, всі фактори. Я уклав угоду з совістю. На першому місці є і буде завжди здоров’я італійців”.

Читайте також:  Собаки відкусили? На Полтавщині син знайшов тіло батька без голови у погребі

Авіація формує італійський триколор на честь перемоги над пандемією у небі над рядом міст держави:

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...