В Україні введуть дві платіжки за світло: що буде з тарифами для населення

Зараз у Кабміні розглядають можливість перегляду тарифу на електроенергію.
В Україні платіжки на електроенергію розділять на дві складові. Одна буде за сам “струм”, а інша за транспортування – так звана ”

Українцям почнуть додатково надсилати 12 нових платіжок за комунальні послуги
абонплата”.

Окрім того, тарифи для населення можуть підвищити вже 2021 року. Про це з посиланням на джерела в Кабміні у середу, 27 травня, повідомляє “Обозреватель”.

За даними видання, незважаючи на рекомендації з боку Нацкомісії з комунальних послуг та енергетики (НКРЕКП), 2020 року тарифи на електроенергію не підвищуватимуть.

“Зараз просто не час. Ми дійшли ситуації, коли і регулятор, і міністерство у своїх пропозиціях не можуть виключити питання скасування перехресного субсидування, що призведе до зростання тарифу для населення, але переглядати ці тарифи 2020 року ніхто не буде”, – цитує співрозмовника видання.

Як зазначається, зараз у Кабміні розглядають можливість перегляду тарифу на електроенергію вже 2021 року. Також, ймовірно, окремо для транспортування введуть нову квитанцію вже з наступного року.

Нагадаємо, що в Україні стає реальністю прогноз щодо можливого

Поганий прогноз про підвищення ціни на електрику для населення став реальністю – нардеп Ткаченко
підвищення тарифів на електроенергію для населення. Про це зазначив народний депутат від “Слуги народу” Олександр Ткаченко.

Читайте також:  Аналітик пояснив, що подорожчає вслід за тарифами на газ і тепло

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...