Росія перетворила Крим у військовий “плацдарм для подальшого застосування” – НАТО

У Криму розміщені ракетні системи земля-повітря, які покривають радіус у 40 відсотків Чорного моря і крилаті ракети, які покривають радіус майже всього Чорного моря.

NATO Chiefs of Defence meetings - Joint Press Conference with the Chairman of the NATO Military Committee, the Supreme Allied Commander Europe and Supreme Allied Commander Transformation

Росія нарощує свою військову присутність в анексованому Криму, який вже став “плацдармом для подальшого застосування”, заявив головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі Філіп Брідлав в інтерв’ю телеканалу “1+1”.

“Те, що ми бачили, легко охарактеризувати як мілітаризацію Криму. Росія розміщує там дуже просунуті сили. Авіацію, військово-морські сили. Ми бачимо дуже якісні ракетні системи земля-повітря, які покривають радіус у 40 відсотків Чорного моря. Ми бачимо крилаті ракети, які покривають радіус майже всього Чорного моря. Тому, ми бачимо, що Крим вже став плацдармом для подальшого застосування “, – зазначив Брідлав.

В інтерв’ю Брідлав не підтвердив відведення артилерії бойовиками в Донбасі.За його словами, спостерігачі ОБСЄ досі не мають повного доступу до території на схід від лінії зіткнення в Донбасі.

Президент Росії Володимир Путін 8 березня в анонсі фільму телеканалу “Росія-1” “Крым. Путь на Родину” повідомив, що підготовка до анексії Криму почалася під час втечі з України Віктора Януковича в ніч з 22 на 23 лютого 2014 року.

Читайте також:  У 2016 році Україна і Росія помиряться