Дезертир-боєць АТО розстріляв молоду пару через автомобіль, – Москаль

оооьлдж

Про це пише Facebook Геннадія Москаля.

“Я постійно вимушений їздити і вибачатися перед родичами загиблих і покалічених через скоєні злочини. Хочу поїхати в місто Щастя і вибачитися перед батьками розстріляної молодої пари 1974 року народження, чоловіка і жінки, які зі Щастя виїхали на автомашині “Фольксваген Кадді” і додому не повернулися, пропали. На днях їх знайшли розстріляними в лісі неподалік Щастя. Автомобіль викрали і, почепивши номера з назвою АТО, на ньому роз’їжджав мешканець м. Яворів Львівської області Єльнес Роман Романович 1973 року народження, який саме через машину і розстріляв подружжя. У місті Яворів усі думають, що він виїхав воювати, захищати Україну”, – написав Москаль.

“А він скоїв злочин ще в серпні та навіть після вбивства записався в один із добровольчих батальйонів, але швидко звідти втік.А потім фактично як дезертир скоїв ще цілу купу злочинів. Так, він сьогодні затриманий, сидить у слідчому ізоляторі. Його будуть судити. Я б про це не писав, якби такий “герой” був один. Але їх із кожним разом стає все більше й більше, а в деяких випадках їх цілі роти, а то й батальйони”, – додав голова Луганської ОДА.

На думку Москаля, “метушня” навколо батальйону “Торнадо” показала, що громадяни України не поінформовані про діяльність збройних формувань і про те, що відбувається поза межами військової служби.

“Якби обласна військово-цивільна адміністрація інформувала населення про всю злочинну діяльність підрозділу МВС “Торнадо” ще з січня цього року, то, мабуть, не було б такого резонансу. На жаль, вся ця діяльність підрозділу “Торнадо” та інших збройних формувань б’є в першу чергу по військово-цивільній адміністрації. Населення області все це знає, приховати того неможливо, в уяві жителів України вони як герої”, – написав Москаль.

Читайте також:  Прикарпатця, який до смерті забив свою стареньку матір, взяли під варту