Підприємці винайшли спосіб продавати пиво без ліцензії і касових апаратів

Франківські підприємці вважають, що пивна галузь невдовзі може бути знищена. І причиною цьому буде акцизний збір та касові апарати для продажу пива.

f434d7f-1351689180-pivo-1-

Галузь просто буде знищена“, – коментує у Фейсбуку Володимир Милюк, франківець.

“Крім касових апаратів ще потрібна ліцензія, на все, що вище 0,5% алког. Так що роздрібна торгівля пивом – до побачення”, – коментує член Комітету підприємців міста Івано-Франківська Ігор Метлюх.

Також, він запропонував ще один спосіб боротьби з касовими апаратами, вигаданий харків`янином Василем Черніговим і опублікований у Фейсбуку:

Що ж робити підприємцю? Купувати ліцензію чи припинити торгувати пивом? Правильно! Треба припинити торгувати пивом! І починати його – ДАРУВАТИ. А торгувати тим товаром, на який не потрібно купувати Ліцензію. Горішки, чіпси, рибка, снеки, насіння і т. д.Але
ціну на цю групу товарів треба підняти з розрахунку: ціна рибки + ціна пива (наприклад). Отже: АКЦІЯ! АКЦІЯ! При купівлі пачки горішків – ПЛЯШКА ПИВА У ПОДАРУНОК! Ви торгуєте пивом? Ні. Ви його даруєте. А дарування не ліцензується. Ми пройшли 90-і. І все це вже було. І бартер і касові апарати та землевідведення. І що? Вони приходять і йдуть. А ми залишаємося
“.

Читайте також:  Звільнений Руслан Коцаба вже п'є пиво "за свободу і справедливість" (фотофакт).