Кінець режиму: вчора побили “комуняків”, сьогодні – “путіна у відставку”

19 червня в Москві було вчинено напад на пікет комуністів, який збирав “бабло” для т.зв. «НавароSSії», повідомляється на офіційному сайті компартії.

«Вчора ввечері на пікет КПРФ, який збирав “ґуманітарную помащь” для “мірнава насєлєнія” Донбасу біля метро “Університет” у Москві, було скоєно напад», – йдеться в повідомленні.

Молоді російські демократи в камуфляжі, з гаслами «На тобі за твою ДНР!», «Якби не ваші ватники, на Україні не було б війни» і т.д. розгромили намет КПРФ і завдали кілька ударів активісту, який в ній чергував.

Нагадаємо, що це вже далеко не перший випадок нападу на прихильників самопроголошених «рєспублік» у Росії. Так, днями в Петербурзі невідомі спалили агітаційний автомобіль, що належав прокремлівському «Народно-асвабадітєльному двіженію».

А вже сьогодні в Москві пройшов пікет проти військового вторгнення кремлівсько-путінського режиму в Україну.

Як повідомив власний кореспондент УНІАН у РФ, активісти руху «Солідарність» вийшли до метро «Полянка» з плакатами: «Агресія проти України, криза в Росії – Путіна у відставку“, “Свободу Надії Савченко“, “Маріуполь – це Україна”.

Деякі учасники акції тримають плакати з цитатами Бориса Нємцова: “Операція з захоплення Криму почалася, коли Янукович ще був у Києві”, “Антикризовий план уряду передбачає продовження війни з Україною“, “Я не хочу, щоб гинули люди. Не хочу, щоб гинули росіяни, не хочу, щоб гинули українці“, “Я вважаю злочином, просто справжнісіньким злочином війну проти України” та інші.

Частина учасників тримають у руках державні прапори України і РФ.

Як зазначають організатори акції, їх головне завдання – інформувати громадян РФ про соціально-економічні та політичні наслідки війни з Україною для самої Росії.

Читайте також:  Freedom House: найбільша загроза порушень стандартів демократії в світі - вторгнення раSSєї в Україну

Джерела:

– http://rufabula.com/news/2015/06/20/smash-the-red

– http://www.unian.ua/politics/1091768-putina-u-vidstavku-u-moskvi-prohodit-piket-proti-viyskovogo-vtorgnennya-v-ukrajinu-fotoreportaj.html#ad-image-0