Посилення карантину в Україні – Шмигаль назвав головні умови та ліміт хворих

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, за якої умови можливе посилення карантинних заходів як в окремих областях, так і на території всієї України. Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю BBC Україна.

Шмигаль пояснив, що якщо кількість активних хворих на 100 тис. населення буде дорівнює 60, карантин посилять як в окремих областях, так і у всій країні.

“Україна вийшла із загального жорсткого карантину, але окремі галузі, наприклад Львівська, сьогодні античемпіон по захворюваності, там карантин посилено. Ця модель дозволяє балансувати на межі незакриття цілої країни і економіки та збереження життя і здоров’я людей”, – зазначив Прем’єр.


Денис Шмигаль переконаний, що на даний момент, якщо порівнювати його з часом введення карантину в березні, в країні “готова медична система” і українці встигли морально підготуватися.

Ми відповідально ставимося до ослаблення. Ми не відпустили все до кінця, не дозволили масові заходи, не відкрили міжобласне сполучення з регіонами, де є стрімке зростання. Щоб не втратити економіку, від чого наслідки і жертви можуть бути більше, ніж при такому рівні захворюваності… Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тис. населення. Сьогодні він становить 50 чоловік на 100 тис. Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, при якому треба буде посилювати карантин вже на рівні країни та окремих областей”, – зазначив Шмигаль.
Також Шмигаль ключовим показником назвав наповненість лікарень хворими коронавірусною інфекцією. Поки тільки у двох областях деякі лікарні заповнені більш, ніж на 50%, за даними уряду.

Читайте також:  Загинули на місці: Блискавка вбила двох пастухів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...