Мінкульт хоче підняти квоту української музики на радіо до 75%

В’ячеслав Кириленко готує зміни до закону.

1643653
Міністерство культури підготує законопроект про збільшення квот на трансляцію української музики в радіоефірі з 50% до 75%. Про це заявив міністр культури В’ячеслав Кириленко на зустрічі з представниками радіокомпаній, передає прес-служба Мінкульту.

“Учасники зустрічі висловили спільну позицію про те, що молоді музиканти повинні отримувати більше шансів для просування своєї творчості, зокрема, і в недержавному радіоефірі. Представники радіостанцій висловили готовність створити спільний проект для заохочення молодих українських виконавців”, – йдеться в повідомленні.

У Міністерстві культури буде створено робочу групу за участю представників недержавних радіостанцій, яка вироблятиме проект змін до закону “Про телебачення і радіомовлення”.

Нагадаємо, відповідно до чинного закону “Про телебачення і радіомовлення”, захист інтересів і національної телерадіопродукції гарантується нормою про те, що в загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців.

У 2011 році Верховна Рада знизила квоту національної телерадіопродукції до 25%, однак президент Віктор Янукович цей закон так і не підписав.

Як раніше повідомлялося, до Криму повернеться українське радіо.

Читайте також:  Сотні людей на Майдані: Зеленський записав термінове звернення до українців. “Я вас дуже прошу…”

Шукайте деталі в групі Facebook

загрузка...