Нацгвардії продали бракованої форми на 42 млн

Служба безпеки України викрила факти постачання підрозділам Національної гвардії непридатної для використання військової форми на суму 42 млн 200 тис. грн

im578x383-natzguard_1news.zp.ua

Про це повідомляє прес-служб СБУ.

“Дві комерційні фірми поставили до Центральної бази забезпечення Нацгвардії костюми – “польові літні” та “утеплені польові”. Експертиза, проведена за ініціативою СБУ, встановила, що за технологією виготовлення, конструкцією, повітропроникністю, товщиною пакету утеплювача, сумарним тепловим опором, маркуванням та зовнішнім виглядом форма не відповідає вимогам державних стандартів”, – інформують у відомстві.

Використання цієї літньої форми – може спричинити перегрів організму бійця, призвести до захворювань, пов’язаних з порушеннями гігієни. Зимова форма, відповідно, не забезпечуватиме необхідний рівень теплового захисту. Крім того, відсутність маркування або його невідповідність фізичним розмірам створюватиме плутанину при видачі форми особовому складу.

З метою повернення та заміни партії форми і вжиття фінансових санкцій відповідно до умов договору штраф (20% від суми поставки) СБ України поінформувало командування Національної гвардії.

Читайте також:  На Прикарпатті згорів рейсовий автобус