Ректор Почаївської семінарії УПЦ МП вважає президентство Путіна – “Божим промислом”

На Тернопільщині палким шанувальником російського президента у соціальних мережах виявився ректор Почаївської духовної семінарії УПЦ МП архиєпископ Шумський Іов Смакоуз. Владика вважає затяжне президентство Владіміра Путіна ледь не Божим промислом.
Про це інформує “Пульс Кременця”, пише Релігійно-інформаційна служба України.

Почаївський архиєрей зазначив, що Путін у статусі президента РФ зустрічався вже з трьома главами Ватикану, яких, згідно з церковними правилами, обирають пожиттєво. А пояснення цього факту у владики одне – допомога вищих сил:

« – Кто из них дейсвительно пожизненный?

– …От Бога это зависит!»

На сьомому році війни з Росією священики УПЦ МП продовжують відкрито симпатизувати російській владі.

Раніше дописами у підтримку Путіна також відзначився священик УПЦ МП з Кременеччини Георгій Прокопчук, більше відомий серед священства як «Шумахер» за пристрасть до швидкої їзди. Він підтримав висловлену президентом Росії ідею довершити справу російського царя Миколи ІІ – розпочати війну з Туреччиною за Стамбул для вільного доступу російського флоту у Середземне море.

Минулого тижня на Волині парафія УПЦ МП села Галинівка перейшла до Православної Церкви України через священика, який виявився прихильником президента Російської Федерації Владіміра Путіна. У свято Рівноапостольного князя Володимира священик у соціальній мережі привітав очільника ворожої країни з днем ангела та побажав Путіну «здоровья, терпения, оптимизму и всякого добра на многая и благая лета».

Читайте також:  Вчинок слабкої людини”, “Песець біля воріт” та втрата 1,7 мільярда доларів: реакції на заяву голови НБУ про відставку

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...