Неефективне, – франківські вчителі про дистанційне навчання для першачків

З 14-го вересня школи Івано-Франківська розпочали навчання у дистанційному форматі. Чи можна навчити першокласників онлайн, в студії Суспільного Карпати розповіли вчителі першого класу Аліса Павлюк та Леся Павлюк, які увійшли в ТОП-50 фіналістів Global Teacher Prize Ukraine 2020.

 
За словами вчительки школи № 26 Аліси Павлюк, педагоги перших класів зараз у найскладнішій ситуації.

Ми не знаємо діток, вони не знають нас. Про те, що дистанційне навчання у початковій школі неефективне, говорять не тільки батьки. У третьому-четвертому класі при правильному підході його вже можна організувати адекватно. Але про те, що дистанційне навчання у початковій школі не дає результатів, говорить низка досліджень організації економічного співробітництва та розвитку, куди входить 35 розвинених країн світу. Початкова школа має навчатися очно, – розповідає Аліса Павлюк.
Вчителька ліцею № 7 Леся Павлюк каже, якщо вибирати між навчанням очно і дистанційно, то більшість вчителі за очне. Вибирати між відсутністю навчання і дистанційним, то, напевно, краще все-таки дистанційне.

Минулого року я випустила четвертий клас. І з ним переключитися на дистанційну роботу було легше, ніж включитися у роботу з першокласниками. Оті проблеми, які виникають у старших класах додаються до проблем, які виникають у першому класі. Я думаю, нам, учителям перших класів, не позаздриш. Дистанційне навчання – це тимчасова альтернатива. Адже дітям, особливо першачкам, обов’язково треба ходити до школи, – каже Леся Павлюк.

Читайте також:  Зеленський пообіцяв підвищення зарплат вчителям до кінця каденції

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...