facebook

“Гвалтував термометром і статевим органом”: 23-річного педофіла спіймали на гарячому з 3-річною дитиною

Мешканець Запоріжжя, який працював оператором на місцевому телеканалі, гвалтував свою 3-річну похресницю.Про це йдеться у вироку Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

Зазначається, що 23-річного злочинця спіймали ще в червні минулого року. Йому висунули підозру у сексуальному насильстві над дитиною, виготовленні й поширенні порнографії.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, збочень знущався з дитини, коли був з нею наодинці. Чоловік доторкався до статевих органів дитини руками, своїм статевим органом і термометром. Все це він фіксував на фото та відео, а згодм ділився кадрами у “Телеграмі”.

Під час суду чоловік зізнався у скоєному. Втім, заявив, що таким чином “проводив журналістське розсдідування щодо дитячої порнографії”. Мовляв, він навчається на факультеті журналістики і хоче виявити злочинців, які поширюють дитяче порно. Молодик заявив, що “в погоні за злочинцями” зареєструвався на сайті, де вони публікували дитяче порно і був нібито “змушений” також публікувати там такі кадри.

Під час однієї з таких зйомок до кімнати, де перебував злочинець з дитиною, зайшла мати дівчинки. Після побаченого вона заборонила молодику спілкуватися з дитиною без її присутності.

На засіданні збоченець заявив, що зняв тільки одне відео, а в мережу завантажував чужі ролики.

Попри все, суд визнав його винним і присудив 7 років за гратами.

Читайте також:  Вчені розповіли, як дружба лікує душевний біль

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.