Друга половина четвертої хвилі мобілізації буде менш масовою, – Міноборони

Заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони України Сергій Галушко заявив, що друга половина четвертої хвилі мобілізації буде менш масовою та спеціалізованою. Про це він сказав в ефірі «5 каналу», інформує УНН.

1471752

За його словами, перший етап четвертої хвилі мобілізації має на меті призвати до війська до 20 тис. військових. На сьогодні фактично цей етап вже завершено і водночас розпочався другий етап цієї хвилі.

«Mи почали другий етап четвертої хвилі. Він набагато менший. Загальна кількість людей буде до 20 тисяч.Вона буде більш спеціалізована. Це будуть не тільки попередні спеціальності, а і військово-морських сил, військової служби правопорядку», – зазначив заступник міністра оборони, уточнивши, що цей етап буде більш спеціалізований з певною опорою на добровольців.

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації пройде в три етапи. Всього в рамках мобілізації планується призвати близько 200 тис. військовозобов’язаних.

 

Читайте також:  “З червоною квадратною мoрдoю він крuчaв як рiзaний”: у мережі розповіли про інцидент із нaхaбним працівником військкомату