Зеленський повідомив, коли в Україні введуть жорсткий карантин

В Україні введуть жорсткий карантин, якщо добовий приріст нових інфікованих коронавірусом перевищить 9,5 тисячі осіб.
Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій 19 жовтня, повідомляється на сайті глави держави. За його словами, така кількість стане критичною для медсистеми країни.

“Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9 500 щоденних заражень коронавірусом. Якщо мати більш ніж 9 500 інфікованих щодоби, ми будемо змушені вводити жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни і буде дуже складно всім”, – сказав Зеленський.

Президент закликав духовенство допомогти в боротьбі з поширенням пандемії. Він уточнив, що наповненість лікарняних ліжок в деяких регіонах становить від 70 до 100%.

“Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Йдеться не тільки про церкви, а й про будь-яких приміщення та заходи”, – пояснив Зеленський.

Читайте також:  В Україні введуть спеціальні правила карантину для пенсіонерів: що потрібно знати про "годину літніх людей"

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...