Вже зaвтpa мене за це звiльнять aбo навіть вб’ють, aлe я не можу мoвчaти! – Лiкap з Мapiyпoля пpo cитyaцiю в лiкapняx з ковідом

Шановні колеги, шановний Маріуполь! Мене, напевно, або застрелять завтра, або звільнять, але я більше не можу мовчати! Сьогодні вранці в реанімації ГБ 4 помер від коронавірусу, мій колега, з яким я працював 37 років, чудовий спеціаліст, колишній голова.
Травматологія ГБ 1 Русанов Віктор Вікторович! Я впевнений, що четверо реаніматорів зробили все можливе. Але що відбувається в місті щодо підготовки до корони “? У нас був термін 7 місяців. У березні писав про цю проблему і необхідні бетонні дії в Маріуполі. Не помітили! Сьогодні в лікарнях в місті є абсолютний дефіцит точок кисню. Для розуміння, необхідність госпіталізації пацієнтів з ковіда в основному виникає через необхідність їхньої підтримки кисню. Наявність стаціонарних ліжок коронавірусу наприклад у відділеннях травми та хірургії ГБ 4 без кисню абсолютно абсурдна. Плюс робота ‘ ‘ кількох ‘ ‘ навчених висококваліфікованих хірургів та травматологів з профілем ковіда. Десятки мільйонів гривень витратили за літо на фонтанах, узбіччях та пірсі! У головних лікарнях провели дорогий ремонт, без елементарного розрахунку проблеми коронавірусу! Концентратори кисню майже взагалі не придбали (вартість для 2 пацієнтів-26 тисячі гривень), жодних ліній кисню не було здійснено в запланованому меду. закладів 2-3 етапів залучення. Враховуючи сьогодні 1-2 годин стаціонарних відключень кисню (приклад, найбільш елітний інфекційний відділ інфекції БСМП, де всі хочуть отримати і де найкращі тарифи на відновлення. ), повна нестача ліжок з киснем під водою, нам потрібні циліндри кисню до 110 на добу, наприклад, героїчний ГБ 9, благослови Боже своїх лікарів, керівника інтенсивної терапії Ольга Іванівна та гори. Реаніматолог Мамчур К. М, хто вперше пішов на денну зміну з короною, залишаючи приватну клініку. Ось за що ми тримаємося, але повна відсутність медичного професіоналізму та професійних дій керівництва міста. Сьогодні ще 10 днів для радикального вирішення питання, не більше! Потрібен справжній оперативний штаб з величезними, майже абсолютними силами для вирішення проблеми коронавірусу в Маріуполі! Ми знаємо, що нам потрібно робити! Більше не хочу поховати колег, знайомих та друзів через відсутність готовності міста до прогнозованої коронавірусної атаки.

Уважаемые коллеги, дорогие Мариупольцы! Вероятно меня завтра либо отстрелят, либо уволят, но я больше молчать не могу!…

Gepostet von Михаил Сорокин am Mittwoch, 21. Oktober 2020

 

Читайте також:  В Івано-Франківську автоцистерна зіштовхнулась з легковиком

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...