Нікітюк зізналася, чому ніколи не вийде заміж: “Вічна холостячка”

Леся Нікітюк потрапила в лапи хейтерів, але одразу ж дала їм відсіч
Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість дала кумедне інтерв’ю шоу “Життя відомих людей”, взявши участь в досить популярній рубриці проекту #хейтеріатакують, де свою думку з приводу недоброзичливців в соцмережах вже встигли висловити такі зірки українського шоу-бізнесу, як Слава Камінська, Володимир Дантес, Юлія Саніна, Юрій Ткач і багато інших.

Так, Леся відповіла з властивим їй гумором на кілька запитань від хейтерів, починаючи від звинувачень у поганому знанні англійської мови і закінчуючи ображаннями про те, що телеведуча “звичайна простачка”. Красуня лише посміялася над дивними коментарями і навіть погодилася з тим, що знайшла величезну популярність завдяки проекту “Орел і Решка”.

Фолловери не пройшли повз: “От хай заздрять мовчки, а ти агонь, шо можеш взяти від життя все і бери, чого розмінюватись на дрібниці”, “Нормальна дівчина, чого люди такі злі, чому треба когось ображати?”, “Дякую тобі за твій позитив, ти просто супер”.

Читайте також:  “Костюм космонавта”: в мережі висміяли наряд Ані Лорак (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...