Мобілізований депутат міськради отримав приціл від франківських волонтерів (ФОТОФАКТ)

Депутат міської ради, свободівець Андрій Гнатів вдячний друзям-волонтерам та усім, хто долучився до придбання прицілу для його гвинтівки.

омо


Командрир взводу 30 механізованої бригади зізнається – спецтехніки і обладнання на фронті й далі не вистачає. Тож приціл став більш ніж доречним.

“Мої друзі передали приціл нам, і він вже служить на захисті нас всіх. Кожна гривня важлива, нема маленьких чи великих сум, головне допомога і віра в краще майбутнє. Дякую кожному за допомогу.
Проте, хоча велика робота вже зроблена, але потрібно ще постаратися. Такий приціл повинен бути в кожного, нас тут близько 70. Окрім прицілів потрібні ще прибори нічного бачення, медикаменти, товари першої неохідності та спорядження. Нажаль, сам не маю можливості займатися збором коштів, тому довіряю це друзям. Які робили це і раніше!!!
Закликаю всіх не байдужих не зупинятися у волонтерській роботі, і це не тільки збір коштів, але і поширення інформації про це. Нам багато речей ще потрібні, щоб краще захищати вас та наші кордони.
В нас немає чужих сімей, чужих дітей, чи чужих територій, все наше, рідне, і ми обіцяємо, що зробимо все можливе, щоб це захистити. В свою чергу надіємося на вашу допомогу.
Кошти можна перераховувати на на карточку Приватбанку 5168 7556 1065 4994 Шацький Юрій Іванович.
Також, якщо виникають питання звертатися за телефоном 099 311 81 83 Шацький Юрій, чи 097 838 57 33 Нищук Роман”, – звернувся до прикарпатців Андрій.

Як відомо, окрім Гнатіва у зоні АТО нині ще два депутати-свободівці – Петро Гавриш та Михайло Малярчук.

Гнатівв

джерело http://www.galka.if.ua/mobilizovaniy-deputat-miskradi-otrimav-pritsil-vid-frankivskih-volonteriv-fotofakt/

Читайте також:  Золотий годинник, земельні ділянки, квартира — що ще задекларував голова Івано-Франківської ОДА

Шукайте деталі в групі Facebook

загрузка...