Хто переміг на виборах міських, селищних та сільських ОТГ на Прикарпатті? ПОВНИЙ СПИСОК

На місцевих виборах цього року прикарпатці обирали голів у 62 міських, селищних та сільських ОТГ.




Майже у половині громад вибори виграли чинні голови. Серед переможців є старости сіл, підприємці, вчителі, працівники райдержадміністрацій та райрад, директори комунальних підприємств і навіть такі, що тимчасово не працюють, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Курс”.

З 62 переможців на голів ОТГ 27 йшли на вибори самовисуванцями. Дев’ять — висувала партія «Платформа громад», вісім — ВО «Батьківщина», шість — «Свобода», п’ять — «Слуга народу», чотири — «Європейська Солідарність», три — «За майбутнє».

Болехівська міська рада — Яцинин Іван Васильович, директор комунального підприємства «Зелене місто» Моршинської міської ради, самовисування
Бурштинська міська рада — Андрієшин Василь Михайлович, ФОП, ПП «Європейська Солідарність»
Галицька міська рада — Кантор Олег Михайлович, заступник директора ПП “Галицький ринок”, ВО «Батьківщина»
Городенківська міська рада — Кобилянський Богдан Миколайович, тимчасово не працює, депутат обласної ради, ПП «Платформа громад»
Долинська міська рада — Дирів Іван Ярославович, інженер-електрик Долинського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», ВО «Свобода»
Івано-Франківська міська рада — Марцінків Руслан Романович, Івано-Франківський міський голова, ВО “Свобода”
Калуська міська рада — Найда Андрій Михайлович, директор ТзОВ «Калуський трубний завод», ВО «Свобода»
Коломийська міська рада — Станіславський Богдан Миколайович, директор ТзОВ «Станіславський», самовисування
Косівська міська рада — Плосконос Юрій Олександрович, Косівський міський голова, ВО «Свобода»
Надвірнянська міська рада — Андрійович Зіновій Мирославович, народний депутат України, ПП «Слуга народу»
Рогатинська міська рада — Насалик Сергій Степанович, Рогатинський міський голова, самовисування
Снятинська міська рада — Шумко Анатолій Богданович, Снятинський міський голова, ВО «Батьківщина»
Тисменицька міська рада — Градюк Тетяна Володимирівна, голова Тисменицької районної ради, ПП «Європейська Солідарність»
Тлумацька міська рада — Петрук Ігор Андрійович, Палагичівський сільський голова, ВО “Батьківщина”
Яремчанська міська рада — Мироняк Андрій Іванович, директор ТзОВ «Зорі Карпат», ВО «Батьківщина»
Богородчанська селищна рада — Заремба Ростислав Дмитрович, Богородчанський селищний голова, самовисування
Верховинська селищна рада — Мицканюк Василь Миколайович, Верховинський селищний голова, ВО «Батьківщина»
Вигодська селищна рада — Мацалак Микола Миколайович, Шевченківський сільський голова, ПП «Платформа громад»
Делятинська селищна рада — Клим’юк Богдан Богданович, Делятинський селищний голова ОТГ, самовисування
Заболотівська селищна рада — Маліборський Петро Васильович, заступник голови Снятинської районної ради, самовисування
Кутська селищна рада — Павлюк Дмитро Михайлович, директор ТзОВ «Екоресурс-К», самовисування
Нижньовербізька сільська рада — М’якущак Ярослав Юрійович, Нижньовербізький сільський голова ОТГ, ПП «Платформа громад»
Новицька сільська рада — Дадяк Богдан Іванович, директор Новицького ліцею, самовисування
Отинійська селищна рада — Савчук Олег Іванович, Угорницький сільський голова, ВО «Батьківщина»
Пасічнянська сільська рада — Гунда Андрій Олексійович, Пасічнянський сільський голова ОТГ, ПП «Платформа громад»
Перегінська селищна рада — Люклян Ірина Богданівна, голова Рожнятівської райдержадміністрації, ПП “Слуга народу”
Печеніжинська селищна рада — Довірак Ігор Васильович, Печеніжинський селищний голова ОТГ, ПП «Платформа громад»
Рожнятівська селищна рада — Рибчак Василь Ярославович, голова Рожнятівської районної ради, самовисування
Солотвинська селищна рада — Піцуряк Манолій Васильович, генеральний директор КНП «Солотвинська районна лікарня» Богородчанської районної ради, ВО «Свобода»
Яблунівська селищна рада — Коваль Юрій Миколайович, тимчасово не працює, ПП «Європейська Солідарність»
Більшівцівська селищна рада — Саноцький Василь Павлович, Більшівцівський селищний голова, самовисування
Брошнів-Осадська селищна рада — Іванів Назар Іванович, Брошнів-Осадський селищний голова, ПП «Платформа громад»
Букачівська селищна рада — Вітер-Любевич Олександра Іванівна, в.о. старости с. Чернів, ПП «Платформа громад»
Войнилівська селищна рада — Масляк Мар’яна Романівна, Войнилівський селищний голова ОТГ, ПП «За майбутнє»
Ворохтянська селищна рада — Дзем’юк Олег Михайлович, Татарівський сільський голова, самовисування
Гвіздецька селищна рада — Дяків Михайло Петрович, Гвіздецький селищний голова, самовисування
Єзупільська селищна рада — Лукашевич Ігор Ігорович, в.о. старости с. Ганусівка, «За майбутнє»
Ланчинська селищна рада — Данилюк Надія Романівна, секретар Ланчинської селищної ради ОТГ, ВО «Свобода»
Лисецька селищна рада — Лущак Анатолій Романович, Старолисецький сільський голова, самовисування
Обертинська селищна рада — Хамут Віктор Броніславович, Обертинський селищний голова, ПП «Слуга народу»
Чернелицька селищна рада — Скрип’юк Іван Миколайович, тимчасово не працює, самовисування
Білоберізька сільська рада — Іванюк Дмитро Іванович, Білоберізький сільський голова, самовисування
Верхнянська сільська рада — Маліборський Михайло Богданович, приватний підприємець, самовисування
Витвицька сільська рада Калуського району — Ільницький Василь Павлович, тимчасово не працює, самовисування
Дзвиняцька сільська рада — Вітюк Ганна Ярославівна, т.в.о. старости с. Космач, ПП «За майбутнє»
Дубівська сільська рада — Мухар Олександр Євгенович, Дубівський сільський голова, ПП «Слуга народу»
Дубовецька сільська рада — Андрусяк Павло Васильович, голова Галицької районної ради, самовисування
Загвіздянська сільська рада — Ружанський Володимир Васильович, Загвіздянський сільський голова, самовисування
Зеленська сільська рада Верховинського району — Феркаляк Володимир Михайлович, Зеленський сільський голова, самовисування
Коршівська сільська рада — Савчук Ярослав Богданович, Коршівський сільський голова ОТГ, самовисування
Космацька сільська рада — Мохначук Дмитро Васильович, керівник релігійної громади УАПЦ села Космач, ПП «Платформа громад»
Матеївецька сільська рада — Веселовський Любомир Михайлович, заступник Матеївецького сільського голови ОТГ, ВО «Батьківщина»
Олешанська сільська рада — Двояк Богдан Володимирович, Олешанський сільський голова ОТГ, самовисування
Переріслянська сільська рада — Молдавчук Володимир Іванович, НГВУ «Надвірнанафтогаз», самовисування
Підгайчиківська сільська рада — Мартинюк Ігор Петрович, вчитель Коломийського ліцею № 5, ПП «Слуга народу»
Поляницька сільська рада — Поляк Микола Миколайович, Поляницький сільський голова, самовисування
П’ядицька сільська рада — Гайдейчук Петро Петрович, П’ядицький сільський голова ОТГ, ПП «Платформа громад»
Рожнівська сільська рада — Радиш Сергій Васильович, Рожнівський сільський голова ОТГ, ВО «Батьківщина»
Спаська сільська рада — Медвідь Микола Петрович, Спаський сільський голова, самовисування
Старобогородчанська сільська рада — Петришин Володимир Ярославович, інженер-контролер з інвентаризації нерухомого майна ОКП “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”, самовисування
Угринівська сільська рада — Вівчаренко Мирослав Васильович, Угринівський сільський голова ОТГ, самовисування
62. Ямницька сільська рада — Крутий Роман Анатолійович, Ямницький сільський голова ОТГ, ПП «Європейська Солідарність»

Читайте також:  Нардепи готують податковий "сюрприз" дрібним фермерам: 6 тисяч за найбільший пай

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...