Путін: Росія була зобов’язана приєднати Крим

За словами Путіна, під час соціологічного дослідження з’ясувалося, що “охочих приєднатися до Росії” у Криму – 75%.

1592330

Президент Росії Володимир Путін повідомив подробиці анексії Криму в березні 2014 року, передає РІА Новости.

Як наголошується, про це російський президент розповів у документальному фільмі “Крим. Шлях на Батьківщину”, частину якого показав канал Россия 1.

За словами Путіна, під час соціологічного дослідження з’ясувалося, що “охочих приєднатися до Росії там (у Криму – ред.) 75% від загального складу”.

“Ви розумієте, було проведене закрите опитування, поза контекстом можливого приєднання. Для мене стало очевидним, що якщо ми підійдемо до цього, то рівень або кількість тих, хто б хотів, щоб ця історична подія сталася, буде набагато вищим”, – сказав Путін.

Він зазначив, що у випадку з анексією Криму вчинив так, як повинен був вчинити.

“Кінцева мета була в тому, щоб дати можливість людям висловити свою думку з приводу того, як вони хочуть жити далі. … Про себе подумав, якщо люди так захочуть, отже так тому і бути. Отже вони будуть там з більшою автономією, з якимись правами, але в складі української держави.Нехай так і буде. Але якщо вони захочуть по-іншому, то ми не можемо їх кинути! Ми результати референдуму знаємо. І ми вчинили так, як були зобов’язані вчинити”, – зазначив російський президент.

Як повідомляв Корреспондент.net, у Криму вже готуються святкувати річницю «приєднання до Росії». Відзначати планують п’ять днів – з 16 до 21 березня.

Читайте також:  Надіялись, що Путлер у Крим “бабла” привезе? Ні, він думає про порятунок власної “шкури”!

Теги: ,