Він намагався вкрасти сина: екс-дружина Остапчука шокувала визнанням про колишнього

Ведучий шоу “Маска” на телеканалі “Україна” Володимир Остапчук та його колишня дружина Олена Войченко продовжують з’ясовувати відносини і ніяк не можуть розійтися з миром. На цей раз колишня дружина шоумена вразила зізнаннями про колишнього коханого. Вона заявила, що він принижував її, морально знущався і таким чином доводив до істерик. Про це вона повідомила в інтерв’ю “Українські сенсації”, пише РБК-Україна.
“Один день тебе травмують трохи менше, тебе ображають, принижують. У тобі знаходять те, що тобі самій не подобається. Наприклад, він говорив мені, що у мене жахливий ніс, що я жахлива”, – вразила визнанням Войченко.

Також колишня дружина розповіла, що одного разу Володимир спробував вкрасти їх сина з дитячого саду. Він прийшов в дитячий сад під час робочого дня і забрав дитину, не сказавши, куди і навіщо він йде. Тоді Олена викликала поліцію і після розмови з “копами” ведучий повернув дитину.

“Це хвора людина з психічними проблемами”, – так описала колишнього чоловіка Войченко.

За словами Олени, всі ці 12 років вона терпіла Володимира, тому що сильно любила його.

 

Читайте також:  Понад 150000 переглядів за добу! Маленькі івано-франківці по-новому переспівали відому пісню «Гуцулка Ксеня»

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...