“Гoрe.. хлопця знайшли… спочивай з миром, Сашко… Люди, ви нелюди… І ніякий Зеленський, Порошенко або Янукович в цьому не винен”

16 січня у пабліку Київ Оперативний з’явився допис про пошук хлопця, якого шукали.“Поліція Київщини розшукує безвісті зниклого 30-річного жителя Вишгородського району14 січня мешканець с. Любимівка Олександр Сояк поїхав у власних справах на авто «Chrysler 200», держномер КА 2829 ВА і до місця проживання не повернувся.

На пошуки зниклого чоловіка орієнтовані наряди поліції Київської області, сусідні регіони. До пошуків залучені спецпризначенці, кінологи, військовослужбовці Національної Гвардії України та громадськість.”

До пошуків долучився і ветеран АТО Павло Тука, який зробив репост данного допису:

На жаль, хлопця знайшли мертвим:“В сети появляется инфо о поисках молодого парня (30 лет).Выехал на своём Авто и пропал.Поскольку я его знал, полез в комментарии в поисках дополнительной инфо, а там…Люди, вы не люди.Вы – конченные.

И никакой Зеленский, Порошенко либо Янукович в этом не виноват.Вы сами по себе ущербные долб@еб ой, почему это его на второй день так ищут???»«Наверно Авакову должен, если его так искать стали».«Откуда у такого парня Крайслер?»Конченные. Просто противно жить с вами в одной стране.В и итоге парня нашли… покойся с миром, Саня…” – написав сьогодні Тука. 

 

Читайте також:  На Прикарпатті брат встромив ніж сестрі у спину

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...