Тарифи на електроенергію будуть підвищувати ще раз: що зміниться для споживачів у квітні

Підвищення тарифів на електроенергію в січні не було останнім за 2021 рік. З 1 січня українці платять 1,68 коп за кожен кВт/год спожитої електроенергії. Однак, з 1 квітня тарифи планують переглянути ще раз, і не на користь громадян.Скасування пільгового тарифу 90 коп/кВт⋅год на перші 100 кВт/год вдарило по кишенях українців. В середньому, суми в платіжках українців в лютому збільшаться на 78 гривень, але якщо відбудеться квітневе підвищення тарифів, тоді українці будуть платити вже не 1,68 за 100 кВт/год, а 2 гривні.

За словами уряду, до підвищення тарифів постачальники електроенергії населенню працювали собі в збиток. Чинний раніше пільговий тариф, з урахуванням вартості передачі, розподілу та постачання електрики, не змінювався, починаючи з 2017 року.

З 2021 роки українці почнуть платити за транспортування електрики до своїх домівок, що раніше не було включено в загальний тариф за світло.

“Енергоатом” буде продавати “Гарантованому покупцеві” електроенергію по 150 грн за МВт / год, а!Укргідроенерго” – по 10 грн за МВт/год за двосторонніми договорами.

Читайте також:  У Зімбабве за долар дають квадрильйони місцевої валюти

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...