Нуланд: США посилять тиск на РФ у випадку ескалації конфлікту на Донбасі

Помічник держсекретаря США нагадала, що США надають Україні військову допомогу.

1654903

США готові посилити тиск на Росію у разі ескалації конфлікту на Донбасі. Про це заявила помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв’ю в ефірі програми Шустер Live у п’ятницю, 17 липня.

“Ми дали зрозуміти, що санкції залишаться в силі, поки Мінські домовленості не будуть повністю виконані… Ми також дали зрозуміти, що в разі ескалації насильства ми готові посилити тиск на Росію”, – сказала Нуланд.

Помічник держсекретаря нагадала, що США надають Україні військову допомогу. Зокрема, Америка надала Україні близько 150 мільйонів доларів у рамках цієї допомоги та підготовки військовослужбовців.

“Ми сподіваємося, що тиск, який чиниться нами, і нарощуваний потенціал змусять Росію і керовані нею сили у Донецьку та Луганську виконати взяті ними зобов’язання. В іншому випадку ціна для них зросте”, – сказала Нуланд.

На питання про те, чи зросте ціна в економічному і військовому плані, Нуланд відповіла: “Ми не виключаємо ніяких можливостей”.

Нагадаємо, раніше Нуланд заявляла, що Російська Федерація може за один день вирішити ситуацію в зоні збройного конфлікту на Донбасі.
За матеріалами: РИА Новости

Читайте також:  Фондові ринки США закрилися зниженням