На Івано-Франківщині триває Bereziv Bander Fest (Відео)

З 17 по 19 липня у Вижньому Березові, Косівського району, Івано-Франківської області відбувається фестиваль “Bereziv Bander Fest”. Його метою є збереження та популяризація української пісні в різних жанрах, а також виховання молоді в патріотичному дусі. Всі виручені кошти будуть передані ДУК ПС на передову.

1

Основними завданнями фестивалю є: вишкіл молоді в патріотичному дусі, репрезентація традицій і культури, розширення інформативних та творчих зв’язків між митцями, фольклорними гуртами, рок гуртами, естрадними виконавцями, народними майстрами та інше.

Організаторами фестивалю є Андрій Негрич, Василь Арсенич та Іван Баран, а також “Правий сектор”, “ВО Тризуб” ім. С. Бандери, “Жіноча Січ”.

Фестиваль передбачає мистецькі заходи, концерти та виступи просто неба, майстер-класи, гутірки від ПЛАСТу. Також –  виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, для любителів смачно поїсти – етнічна гуцульська кухня.Крім того, виступатимуть українські гурти, наприклад, у неділю, 19 липня, о 22:00 – “Тартак”!

Любителі випробувати себе на міцність беруть участь у Козацьких Забавах, уроках екстремального виживання в горах і вишколах від ВО “Тризуб”. Для тих, хто надає перевагу активному відпочинку влаштують піші екскурсії мальовничими Карпатами, буде можливість вдосталь покататися на конях.

Колективи-учасники фесту отримають дипломи і пам’ятні подарунки від організаторів.

Читайте також:  Тіло прикарпатського бійця, який помер від серцевого нападу, вкрито ранами та синцями