Магнітні бурі в березні 2021: дати та як уберегтися

У березні 2021 року очікується шість магнітних бур – деякі з них можуть досить сильно позначитися на самопочутті українців.OBOZREVATEL розповідає, на які дні випадуть коливання магнітосфери та як захистити здоров’я від їхнього негативного впливу.

Магнітна буря 1-2 березня 2021 року
1 березня очікується сильна магнітна буря. 2 березня вона дещо вщухне, однак магнітосфера Землі залишиться збудженою. Такий магнітний сплеск може негативно вплинути на самопочуття. У групі ризику – вагітні, діти, метеочутливі люди, люди у віці, з хворобами серця та іншими захворюваннями.

Магнітна буря 6 березня 2021 року
Коливання магнітосфери 6 березня будуть середньої сили, проте здатні викликати погіршення самопочуття, головний біль, перепади тиску й інші проблеми зі здоров’ям.

Магнітна буря 12-13 березня 2021 року
12-13 березня 2021 року станеться магнітна буря середньої активності, однак метеочутливі люди можуть у ці дні скаржитися на слабкість і апатію. Тому рекомендується обмежити фізичні навантаження й більше часу присвятити відпочинку.

Магнітна буря 15 березня 2021 року
Магнітна буря 15 березня, як і дві попередні, буде середньої сили.

Магнітна буря 18-19 березня 2021 року
18-19 березня вчені прогнозують сильну магнітну бурю. Особливо уважними до свого здоров’я необхідно бути людям з серцево-судинними захворюваннями.

Магнітна буря 28-29 березня 2021 року
Даний магнітний сплеск буде середньої активності, проте також може негативно вплинути на самопочуття. Щоб мінімізувати його вплив, рекомендується пити трав’яні чаї та дотримуватися спокою.

Як уберегти здоров’я від впливу магнітних бур
Щоб пом’якшити шкідливий вплив магнітних бур, медики рекомендують дотримуватися головних правил здорового способу життя:

висипатися;

дотримуватися розпорядку дня;

гуляти на свіжому повітрі (уникаючи прямих променів сонця);

відмовитися від важкої та жирної їжі, кави й алкоголю;

Читайте також:  Фірма ПБС оголосила нагороду 100 тисяч за виявлення хуліганів, які пошкодили техніку

пити трав’яні чаї;

випивати не менше двох літрів води на день;

тим, хто страждає від хронічних захворювань, – обмежити фізичні навантаження й мати необхідні лікарські засоби під рукою.

Що таке магнітна буря
Магнітна буря – це збурення магнітного поля Землі, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Її викликають потужні потоки сонячного вітру та пов’язана з ними ударна хвиля, що спрямовані в бік атмосфери нашої планети. Коливання магнітосфери в основному відбуваються в середніх, високих і низьких широтах.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...