facebook

Шмигаль: вакцину від COVID-19 в Україні 2021 року отримають усі охочі

Усі охочі в Україні протягом 2021 року зможуть отримати вакцину від коронавірусу.Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у повідомленні на своїй сторінці в Facebook. За словами глави уряду, в межах кампанії вакцинації, яка почалася цього тижня, щеплення зробили 3 тисячам 141 людині.

Зокрема, першими вакцину AstraZeneca/Oxford, яка виробляється в Індії, отримали лікарі, які безпосередньо борються з COVID-19. Крім того, 27 лютого почалася вакцинація військових у Луганській області.

“Україна має контрактів на понад 30 мільйонів доз вакцини, і ми продовжуємо переговори”, – повідомив Шмигаль.

А Мінціфри і МОЗ анонсували запуск нового проєкту, завдяки якому українці зможуть записатися до листа очікування на вакцинацію через додаток або вебпортал “Дія”. Це допоможе уникнути черг і заповнення “зайвих папірців”, пообіцяв прем’єр.

Також, серед іншого, Денис Шмигаль повідомив про деякі інші ініціативи.

Зокрема, з 1 березня пенсії для 8 мільйонів українців стануть більшими на 11% (у середньому на 300 грн). А люди старші від 75 років цього року почнуть отримувати додаткові виплати в розмірі 400 грн щомісяця.

2021 року послугою “еМалятко” зможуть скористатися батьки дітей, що народилися на тимчасово окупованих територіях.

Для підтримки українських ветеранів було запущено сервіс “е-Ветеран”, за допомогою якого вони зможуть онлайн отримувати інформацію про санатарно-курортні установи і заклади, що надають послуги з психологічної реабілітації.

Максимальну допомогу малому та середньому бізнесу в межах програми “5-7-9” було збільшено вдвічі – з 200 тисяч євро до 400 тисяч євро.

Держфонд розвитку підприємництва та сім українських банків підписали угоду про участь у програмі “Доступна іпотека”. Як очікується, цього року її обсяг становитиме 5 мільярдів гривень, а скористатися нею зможуть близько 5 тисяч сімей.

Читайте також:  Україна отримала новий Кабмін: хто увійшов до уряду Шмигаля

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...