Українці здатні змінити історію!

Wall Street Journal: «Україна – не Аргентина. І не Греція. На цю країну напали. Молода демократія перед загрозою війни робить кроки в напрямку реформ, на зразок тих, які робили сміливі поляки 25 років тому.

Поляки змінили європейську історію, українці теж на це здатні. Шанси можуть бути невеликими, але нагорода дуже цінна, і в трансатлантичної спільноти ніколи не буде кращої нагоди інвестувати в успіх України». Про це у Wall Street Journal пишуть Стівен Гедлі, колишній радник президента США Джорджа Буша з національної безпеки, та Роберт Зeллік, колишній президент Світового банку та заступник держсекретаря США.

«Якщо через брак підтримки Україна не відбудеться як держава, це переросте в конфлікт між Росією та Заходом і європейці та американці роками розплачуватимуться відсутністю безпеки, збереженням кримінальних мереж і соціальними потрясіннями.

Під враженням від зусиль українського уряду з реформування корумпованої системи МВФ надав країні 17,5 млрд дол.– однак цього замало, пишуть автори, адже за оцінками самого фонду, протягом наступних чотирьох років Україні знадобиться 40 млрд дол. Вони закликають зменшити борг України та надати їй більше допомоги.

Джерело – http://www.wsj.com/articles/crucial-weapons-in-the-defense-of-ukraine-1437436039

Читайте також:  Україна підняла ціну на транзит газу для Росії