ЄС прийме рішення щодо санкцій проти Росії в червні – Туск

В Європі все ще сподіваються на мирне врегулювання конфлікту на сході України.

 1592839

Багато країн Європейського Союзу виступають за те, щоб рішення про продовження санкцій проти Росії було прийнято на саміті ЄС у червні. Про це заявив голова Європейської Ради Дональд Туск, передає “Польське агентство новин”.

За його словами, в Європі все ще сподіваються на мирне врегулювання конфлікту на сході України. “Ніхто не готовий на силове вирішення в українському питанні”, – зауважив Туск під час свого візиту в США.

За його словами, віце-президент США Джозеф Байден на зустрічі з ним днем ??раніше в Білому домі, не вдаючись у подробиці, згадав про можливі постачання озброєння в Україну.

“Безумовно, це питання перебуває на порядку денному, але швидше поки всі хочуть уникнути такого драматичного розвитку подій, і все ще жевріє надія, що росіяни припинять свої агресивні дії. Тому ніхто сьогодні не готовий до рішень військового характеру”, – сказав глава Євроради.

При цьому Туск наголосив, що в Європі сьогодні немає консенсусу щодо поставок зброї в Україну.

Крім того, зазначив він, рішення про допомогу українській армії не відноситься до сфери повноважень ЄС, його можуть прийняти окремі держави-члени Євросоюзу.

Читайте також:  Росія готує нові санкції проти Туреччини
загрузка...