Нацбанк підготував українцям чергове обмеження при оплаті готівкою

Розрахуватися налом можна буде тільки в межах 50 тисяч гривень.

1657960

Національний банк України хоче знизити граничну суму розрахунків готівкою для фізичних осіб з 150 тисяч до 50 тисяч гривень, йдеться у відповідному проекті постанови правління Нацбанку, оприлюдненому на сайті НБУ.

“У зв’язку зі значним рівнем готівкових розрахунків у фінансовій системі України, потребою в забезпеченні стабільних надходжень готівки в банківській системі і прискоренні її обігу, а також враховуючи, що Комплексною програмою розвитку фінансового сектора України до 2020 року, схваленою Національною радою реформ 15.05.2015 року, передбачено до 2020 року забезпечити рівень готівки в економіці (відношення М0 до ВВП) не вище 12 відсотків, пропонується знизити граничну суму розрахунків готівкою за участю фізичних осіб до 50 000 гривень”, – йдеться в повідомленні.

Готівковий риноквалюти в країні знищений – Арбузов

Раніше повідомлялося, що Національний банк України в червні збільшив міжнародні резерви на $346 млн, або на 3,5%, – до $10,264 млн.

Читайте також:  Стали відомі імена претендентів на заміщення вакантної посади ... імена претендентів на посаду директора івано-франківського ЦСМ