Соцмережі “вибухнули” порівняннями фото: “Путін vs Чикатило”!!!

fHvkWKC9GaU

В Інтернеті масово поширюються “фотожаби” на двох “найвидатніших” на території колишнього СРСР убивць невинних людей в епоху після Другої світової війни. Порівнюють двох маніяків: президента РаSSєї владіміра путіна та відомого радянського серійного вбивцю Андрія Чикатило.

0e23mi67

Уважні Інтернет-читачі вказують не тільки на зовнішню схожість, але, що важливо – на міміку, жести та висловлювання.

Чи дійсно в них є спільні риси — вирішувати Вам!
240446

Довідка:

Андрій Чикатило — відомий радянський серійний вбивця, який в період з 1978 по 1990 роки скоїв 53 доведених у суді вбивств (хоча сам злочинець зізнався в 56 вбивствах, а за оперативними даними, маніяком було вчинено більше 65 !): 21 хлопчик у віці від 7 до 16 років, 14 дівчаток віком від 7 до 16 років, 18 дівчат і жінок.

Владімір путін — головний ватажок кремлівської банди. Точна кількість вбивств ще не встановлена (Міжнародний трибунал поки-що не засідав), але йдеться про десятки, а може й сотні тисяч! Признався у злочинах, пов’язаних з анексією Криму (особисто підтвердив свою відповідальність!), вік жертв — від немовлят до бабусь, які кричали “путін ввєді вайска”. Точно відома жертва — 5-літній хлопчик, якого маніяк поцілував у живіт, але чи вижив він — точно не знає ніхто!!!

 

Читайте також:  Злочинці, що називають істину божевіллям, небезпечні для світу!